Atletika

Oddíl atletiky patří svou členskou základnou mezi největší v Královéhradeckém kraji. Za posledních 50 let ze své více jak stoleté historie vychoval oddíl celou řadu reprezentantů a mistrů republiky, a to zejména v mládežnických kategoriích. V současné době se oddíl účastní soutěží družstev od přípravky až po juniorské katerogie. Tréninkové skupiny vedou vyškolení trenéři Josef Pospíšil, Ing. Oldřich Voňka, Antonín Malich, Dagmar Sedláčková, Kateřina Hlaváčková a Veronika Hrachová.

Tréninky od 1.dubna probíhají vždy v pondělí, středu a pátek na letním stadionu, v zimním období pak dle následujicího rozpisu:

Pondělí - tělocvična ZŠ Podharť - 17:30 - 18:30 hodin - přípravka

Středa - hala SŠIS na Nábřeží Jiřího Wolkera - 17:30 - 19:30 hodin - ml.žactvo, st.žactvo, dorost

Pátek - hala SŠIS na Nábřeží Jiřího Wolkera - 17:00 - 19:00 hodin - ml.žactvo, st.žactvo, dorost

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ probíhá nepřetržitě.

Se svými dotazy se můžete obrátit na předsedu oddílu Ing. Oldřicha Voňku, e-mail: atletikadknl@centrum.cz nebo použít kontaktní formulář níže.

Více informací naleznete na www.atletikadknl.cz

Fotogalerie www.atletikadknl.rajce.net


Kontaktujte nás


DVORŠTÍ ATLETI POMĚŘILY SÍLY V JABLONCI NAD NISOU

Atleti TJDK poměřili své síly v sobotu 5.prosince 2015 na Pomerančovém mítinku v Jablonci nad Nisou. Při účasti 37 oddílů, včetně polských a německých týmů, nezůstali naši atleti pozadu. Barbora Malá ve vrhu dvoukilogramovou koulí vybojovala bronzovou medaili výkonem 10,87m, druhou bronzovou medaili získal Maxim Schejbal ve vrhu čtyřkilogramovou koulí výkonem 12,29m. V této disciplíně byli také úspěšní vrhači Tomáš Větvička výkonem 12,16m (obsadil 4.místo) a Oldřich Křížek výkonem 12,08m (obsadil 5.místo). Pochvala patří také našim nejmladším atletům, kteří poprvé okusili atmosféru atletických závodů.

                                                                                                                                           Dagmar Sedláčková

Kontakt

Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s. Nábřeží Jiřího Wolkera 137
Dvůr Králové nad Labem
544 01
IČO 00527530
Spisová značka L 80 vedená KS Hradec Králové
tj.dk@tiscali.cz